Vadmacskávéház
Vadmacskávéház
Menü
 
Bejelentkezés
Felhasználónév:

Jelszó:
SúgóSúgó
Regisztráció
Elfelejtettem a jelszót
 
Ne Lopj

 

 

 Kérlek titeket, hogy ne lopjatok, mert irgalmatlan munka a frissítés és nehéz feladat mindig újat hozni az eltulajdonítások miatt. Plíííz kíméljetek és ne adjatok plusz melót:) Nézelődjetek bátran, de még egyszer megkérlek titeket ne lopjatok!

Köszönöm:)

 

 
linkek
 
Adoptáltam
 
Amv-k
 
Zoey szerelme by Huszti Bettyna
Zoey szerelme by Huszti Bettyna : Zoey szerelme

Zoey szerelme

Huszti Bettyna  2006.04.02. 21:07

10.fejezet

Zoey és Rika az egész napot a suliban végig aludták, meg is jegyezték sokan , hogy rokonlelkek… Mark iskola után elhívta Zoeyt fagyizni, a lány örömmel vele is ment. Rika pedig hazament, és közben mint minden Pénteki napon, azon tanakodott, hogy bemenjen-e dolgozni. Most kivételesen úgy döntött, hogy a suliban töltött 4 óra ellenére elmegy dolgozni, bár egy kicsit rosszul érezte magát. Besétált a kávézóba ahol az ajtóban találkozott Wesleyel, aki nagyon sietett valahova. Aztán Elliot jött le a lépcsőn. Ránézett a lányra.

-Te meg hogy, hogy már itt vagy?- kérdezte és választ nem várva ismét megszólalt- Gyerünk dolgozni-adta ki az utasítást. Rikának ez nem tetszett ,és a munka ellen hangot is emelt.

-De Elliot!- és odasétált a fiúhoz, az rezzenéstelen arccal nézett végig a lányon- nem dolgozok, hiszen nincs itt egy vendég sem és a lányok sincsenek itt!

-De te itt vagy!- vágott vissza a srác kissé ingerülten.

-„Mi van? Nem szokott ilyen hamar bepöccenni”- gondolta Rika.

-És azért vagy fizetve, hogy dolgozz nem azért, hogy nekem ellent mondj!- a felvilágosító monológ közben Elliot a lány felé lépkedett, az meg hátrált. Mikor már Rika háta a falhoz ért, megtorpant, majd, hogy minél messzebb kerüljön a fiútól hozzányomta testét a falhoz. Elliot viszont csak közeledett… mikor odaért, kezét a lány feje fölé tette és nem azért, hogy támassza a falat….

-Érthetően fogalmaztam?- kérdezte. Rika csak a fejét rázta meglepetségében.

-Nem??!!- ekkor erősen megragdta, majd megszorította a lánynak mind a két kezét. Rika egy kicsit megijedt, de nem mutatta ki, ekkor már sejtette, hogy egy kicsit messzire ment. A lánynak kipirult az arca és ez vmiről árulkodott… Farkasszemet néztek, majd Elliot gondolt egyet… szórakozva lehajolt a lányhoz és durván megcsókolta. Ebben a csókban nem volt semmi finomság, csak egy férfi erőszakossága. Rika megpróbált ellenkezni, de nem tudott semmit sem tenni, mivel a srác feszesen tartotta karját. Ellenállásként erősen beleharapott a fiú nyelvébe. Az hátrakapta  a fejét, majd egyáltalán nem finom mozdulattal felpofozta a lányt. Rikának az ütéstől a szája szélénél kiserkent a vére, szeméből könnyek szöktek ki. Elliot megfogta Rika állát és felemelte a fejét, majd immár nagyon gyengéden, mintha ezzel szeretne bocsánatot kérni a lánytól, csókot lehelt ajkaira. Rika megremegett, becsukta szemét és visszacsókolt. Arca lángolt, de nem csak a romantikus pillanattól. Elliot ezt észrevette, mert felegyenesedett és belenézett a lány csillogó szemébe.

-Te beteg vagy!- szólalt meg kissé aggódó hangon. Rika a fejét rázta. A srác kételkedve nézett rá, sokáig néztek egymás szemébe, addig ameddig Rika egyre homályosabban nem kezdett el látni. Majd nem bírt tovább lábon állni és zuhant a fejében lévő sötétségbe….    

 
Számláló
Indulás: 2006-01-01
 
Fanfictions
 
a hét képe
 
a hét animációja
 
óra
 
versenyek

 

Szeretnék rendezni egy rajz versenyt és egy fanfiction író versenyt.Forogjanak a ceruzák a kézben fogyjon a radír és az agy is gondolkozzon egy jó sztorin vagy egy jó rajzon.

Lekötéseim:

- legalább 2 oldal legyen / fanfiction/

- Vadmacska kommandóról szóljon/ fanfiction és fanart/

A [email protected] ra küldjétek ezeket. A díjakat pedig a ,, Hirdetés" menüpontban onnan is a ,, Fanfiction verseny" -ben olvashattok.

Jó munkát!!:)

Lezárom a versenyt mert nem írtatok olyan sokan és tudom hogy határidő is volt de mind1. Az eredményeket a ,,Hírek"menüben olvashatjátok.A verseny műveket pedig a Fanfiction menüben. Jó olvasást:)

Most egy új versenyt índitok.Egy látogató szerint honlapversenyt kéne remdezzek és én megfogadom a tanácsát.HONLAP VERSENY INDUL ITT. NEVEZNI A MENÜBEN LEHET A ,,Honlapverenyre lehet nevezni."menü pontban .Várom sok szeretettel a jobbnál - jobb honlapokat hogy jó díjjakat osszak ki.SOK SIKERT MINDENKINEK.

Üdv: a Szerkesztő

 
Beszélgető sarok :)
Név:

Üzenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 

Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom